Finish kampanii: W-M SLD budzi Olsztyniaków!

Finish kampanii: W-M SLD budzi Olsztyniaków!

537fbe9a4c360W ostatni dzień kampanii do Parlamentu Europejskiego Warmińsko-Mazurskie SLD budzi Olsztyniaków! Dziś w Olsztynie na przystankach autobusowych przed Centrum Handlowym „AURA” politycy Sojuszu budzili kawą i przekonywali mieszkańców Olsztyna, że warto oddać głos w wyborach europejskich.

Wybory do Parlamentu Europejskiego od lat cechuje w Polsce niższa frekwencja. Polacy jako Europejczycy zapadają w polityczny sen. Popierają Unię Europejską, ale nie chcą kształtować jej przyszłości. Dlatego Sojusz Lewicy Demokratycznej budzi Polskę. Mamy nadzieję, że pobudka będzie skuteczna i 25 maja jak najwięcej Polaków poczuje się Europejczykami i pójdzie do urn. Rozdajemy kawę bo kawa pobudza szare komórki. Zachęca do krytycznego myślenia i pomaga tym samym w dokonaniu mądrego wyboru. Niech każdy głosuje w zgodzie z własnym rozumem – apelują politycy SLD. I dodają: Budzimy Polskę, aby 26 maja nie obudzić się w Europie rządzonej przez oszołomów.537fbfc976480

Przy Centrum Handlowym „AURA” w Olsztynie pojawili się: Władysław Mańkut – Przewodniczący W-M SLD i kandydat do PE, Marcin Kulasek – Sekretarz W-M SLD, Prof. Tadeusz Iwiński lider listy SLD w okręgu nr 3, Ilona Kieres-Salamoński – kandydatka do PE oraz Bartłomiej Jasiński – Viceprzewodniczacy RM SLD w Olsztynie. Do rozdawania pobudzające kawy przyłączyli się także Aleksandra Glinka, Magdalena Błaszczak, Arkadiusz Stępień, Grzegorz Gieda i Paweł Szmidt z W-M Federacji Młodych Socjaldemokratów.