Lewica jest gotowa do Wyborów!

Lewica jest gotowa do Wyborów!

????️#Lewica jest gotowa do wyborów.

????️ Jesteśmy gotowi nie tylko wyborczo, ale również do tego, żeby przejąć władze w Polsce, żeby wziąć odpowiedzialność za nasz kraj.

Lewica jest ugrupowaniem, które jest stabilne, przewidywalne co do wartości, które reprezentuje. Na naszych listach nie ma przypadkowych kandydatów, którzy nie utożsamiają się z programem lewicy…

Zebraliśmy ponad pół miliona podpisów w całej Polsce, pół miliona Polek i Polaków poparło listy lewicy bo marzą o Polsce otwartej, solidarnej, postępowej, troszczącej się o drugiego człowieka.

W tej liczbie ma udział również nasze województwo, gdzie w okręgach 34 (Elbląg) i 35 (Olsztyn) zebrano ponad 11 tys. w każdym.

????️ KPO nie ma od 850 dni. Mateusz Morawiecki już kilka razy zapowiadał złożenie wniosku. Nie złożył.

To olbrzymie pieniądze, które uruchomimy po wyborach. Zrobimy to czego nie potrafił rząd. Nie potrafił Morawiecki. Nie potrafili też liczni ministrowie, którzy odwiedzają nasz region. #Cieszyński, #Poboży, #Semeniuk. Lista jest długa. Żaden z nich nie przywiózł pieniędzy. Tylko uśmiech i dobre słowo. Ludzie w Olsztynie chcą konkretów. Od PiS-u ich nie dostaniecie. Najwyżej czek z papieru, który zimą można wykorzystać na podpałkę.

Ale po wyborach do Olsztyna popłyną prawdziwe pieniądze.

Pod jednym warunkiem. Jak opozycja, w tym Lewica, odsunie Prawo i Sprawiedliwość od władzy.

Marcin Kulasek, Poseł na Sejm RP, Sekretarz Generalny Nowej Lewicy

Więcej o konferencji prasowej #Lewica⤵️

Radio Olsztyn:

https://radioolsztyn.pl/lista-miala-byc-i-jest…/01715284

TVP3 Olsztyn:

https://olsztyn.tvp.pl/…/wybory-parlamentarne-nowa…