Ruszyła strona www.lewicarazem.org !

Ruszyła strona www.lewicarazem.org !

542da686e56a6Już jest! Nowa strona wyborcza komitetu SLD Lewica Razem! Oprócz programu wyborczego znalazły się tam m.in.: prezentacje sylwetek kandydatów SLD Lewica Razem startujących w tegorocznych wyborach samorządowych. Jest tam również prezentacja mojej osoby 🙂

Zapraszamy na nasz nowy serwis!

www.lewicarazem.org

Oto co pisze o nas portal 300polityka.pl:

SLD uruchomiło swój kampanijny serwis wyborczy. To część szerszego planu – w najbliższą sobotę w Warszawie komitet SLD-Lewica Razem oficjalnie rozpocznie kampanię samorządową. Jest to jeden z projektów realizowanych przez Centrum Medialne SLD. Jak mówi nam Łukasz Naczas, jeden z koordynatorów tego przedsięwzięcia: „Strona będzie teraz na bieżąco aktualizowana o nowe sylwetki i informacje. Co ważne, to serwis stworzony z myślą także o kolejnych wyborach, a system CMS na który jest oparty umożliwia archiwizację poszczególnych elekcji i jej udostępnianie nawet za kilka lat”.
SLD postanowiło zintegrować projekt z Google Maps i wyświetlać informacje o kandydatach na prezydentów miast i do sejmików w ten właśnie sposób. Nie mogło też zabraknać integracji z serwisami społecznościowymi, w tym z Instagramem. Dostępny jest także kalendarz wyborczych spotkań w całym kraju.