wPUNKT.pl: Kulasek: Lewica przygotowuje raport dotyczący 6 lat rządów PiS

wPUNKT.pl: Kulasek: Lewica przygotowuje raport dotyczący 6 lat rządów PiS

Lewica przygotowuje raport dotyczący sześciu lat rządzenia Prawa i Sprawiedliwości – poinformował w czwartek sekretarz generalny Nowej Lewicy Marcin Kulasek. Nie jesteśmy totalną opozycją i dlatego będzie to merytoryczny, prawdziwy raport – dodał
Kulasek: Lewica przygotowuje raport dotyczący 6 lat rządów PiS

Lewica przygotowuje raport dotyczący sześciu lat rządzenia Prawa i Sprawiedliwości – poinformował w czwartek sekretarz generalny Nowej Lewicy Marcin Kulasek. Nie jesteśmy totalną opozycją i dlatego będzie to merytoryczny, prawdziwy raport – dodał.

O przygotowywaniu raportu Kulasek poinformował w TVP1. “My – jako Lewica – przygotowujemy taki raport dotyczący sześciu lat rządzenia Prawa i Sprawiedliwości” – powiedział. Podkreślił, że Lewica nie jest “totalną opozycją” i będzie to “merytoryczny, prawdziwy raport”.

“My jesteśmy po prostu obiektywni w tej materii. Zawsze taka Lewica była. Nie mieliśmy problemu, żeby powiedzieć, że program 500 plus jest dobrym programem, czy obniżenie wieku emerytalnego to jest dobry program, bo mamy podobne zdanie w tej materii. I nigdy nie mieliśmy z tym problemu” – powiedział Kulasek.

Natomiast – dodał – te rzeczy, które Lewicy się nie podobają “łamanie konstytucji, czy to, co się robi z pseudoreformą sądów będziemy piętnować i zawsze to piętnowaliśmy”.

pap

więcej na wPUNKT.pl: Kulasek: Lewica przygotowuje raport dotyczący 6 lat rządów PiS – wPunkt