Super Express: Wielka metamorfoza posła Lewicy. Nie przypomina samego siebie. Poddał się specjalnemu zabiegowi

Super Express: Wielka metamorfoza posła Lewicy. Nie przypomina samego siebie. Poddał się specjalnemu zabiegowi

To zdecydowanie metamorfoza roku! Poseł Marcin Kulasek z Lewicy jest nie do poznania. Jeszcze niedawno polityk ważył ponad 100 kg, a teraz może pochwalić się szczupłą sylwetką. Kulasek wziął się za siebie, zainteresował się swoim zdrowie, a efekty są piorunujące.

Posła Kulaska poznaliśmy, gdy zabrał głos na temat utrzymania się w Warszawie będąc posłem. Doszło wtedy do niemałej afery, a poseł wyjaśniał, o co mu chodziło. Teraz o Marcinie Kulasku znów jest głośno, a to za sprawą wielkiej metamorfozy polityka. Poseł Lewicy mocno schudł, wcześniej ważył 143 kg, teraz niewiele ponad 90 kg. Jak to się stało? O swojej przemianie Kulasek opowiedział ostatnio w Fakcie. –  Zmiany najbardziej widać na twarzy i brzuchu, ale przede wszystkim jestem zdrowszy. Brałem leki na nadciśnienie a przez spadek wagi, wszystko się uregulowało, cukier, cholesterol mam w normie – ocenił poseł.

Wielka metamorfoza posła Lewicy. Nie przypomina samego siebie

Już w wakacje poseł opisywał, jak walczył z nadwagą: – Stres, nieregularne godziny pracy, częste wyjazdy, o jeden kawałek ciasta za dużo. Tak wyglądała moja droga do otyłości. Zdecydowałem poddać się częściowej resekcji żołądka, aby zapobiec dalszemu rozwojowi choroby, która uniemożliwia normalne funkcjonowanie, w tym wykonywanie mandatu posła – relacjonował w lipcu pokazują zdjęcia ze szpitalnego łóżka. Teraz dzięki zabiegowi i ogromnej pracy, Kulasek cieszy się szczupłą i zdrową sylwetką.

O nową sylwetkę poseł został też zapytany w porannym programie TVP “Kwadrans polityczny”. Jak mówił, jest pewny, że zabieg zmniejszenia żołądka uratował mu życie: – Jest mi bardzo dobrze z moją nową wagą. Czuję się świetnie. Uważam, że zabieg zmniejsza żołądka uratował mi zdrowie i życie. 

Więcej w Super Express:
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/metamorfoza-marcin-kulasek-zmniejszenie-zoladka-aa-xYQV-DmwG-oF7R.html?fbclid=IwAR3CNmM2u5zlMZU4oV04Zm4Ud9nGlOyvE3aPVsQ3FCVmChkcpBiBOcLW8G4