Radio Olsztyn: Silne wsparcie olsztyńskich kandydatów SLD

Radio Olsztyn: Silne wsparcie olsztyńskich kandydatów SLD

Sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski poparł olsztyńskich kandydatów do sejmiku województwa, rady miasta i kandydata na fotel prezydenta stolicy Warmii i Mazur.

Spotkanie członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej odbyło się na targowisku miejskim na olsztyńskim Zatorzu. Wzięli w nim udział m.in. kandydaci do sejmiku województwa: Dagmara Ciesielska-Jasińska, Władysław Mańkut i Marcin Kulasek, a także kandydaci do rady miasta m.in. Monika Falej, Krzysztof Kacprzycki i Bartłomiej Jasiński.

– Mamy wielkie szanse na zwycięstwo w Olsztynie – mówił Krzysztof Gawkowski

Krzysztof Gawkowski

Na olsztyńskim Zatorzu sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski spotkał się z kandydatami do sejmiku województwa i rady miasta Olsztyna

– W drugiej turze wyborów prezydenckich znajdzie się Andrzej Ryński i wtedy też go wesprzemy – sondował sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej Krzysztof Gawkowski podczas spotkania wyborczego na olsztyńskim Zatorzu. – Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Ryńskiego Olsztyn Przyjazny Ludziom to znakomita drużyna i popieramy ją jako SLD – dodał Krzysztof Gawkowski.

Krzysztof Gawkowski

Andrzej Ryński był prezydentem Olsztyna od 1994 do 1998 roku. Był także marszałkiem Warmii i Mazur.

Oprócz Ryńskiego o fotel prezydenta Olsztyna ubiegają się także: Marcin Adamczyk z Komitetu Wyborczego PSL, Iwona Arent z PiS, Andrzej Maciejewski z Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego, Anna Wasilewska z PO oraz Czesław Jerzy Małkowski i Piotr Grzymowicz z własnych komitetów wyborczych. (lew/bsc)

Więcej na Radio Olsztyn: http://ro.com.pl/silne-wsparcie-olsztynskich-kandydatow-sld/01169336