Sekretarz Generalny SLD w Olsztynie

Sekretarz Generalny SLD w Olsztynie

SLD-1024x707Krzysztof Gawkowski Sekretarz Generalny SLD przebywał dzisiaj (13-11-2014 r.) z wizytą w Olsztynie.

Podczas kampanii bezpośredniej prowadzonej na Miejskiej Hali Targowej „Zatorzanka” wsparł olsztyńskich kandydatów do sejmiku województwa, rady miasta i kandydata na fotel prezydenta stolicy Warmii i Mazur. Spotkanie członków Sojuszu Lewicy Demokratycznej z wyborcami  odbyło się na targowisku miejskim na olsztyńskim Zatorzu. Wzięli w nim udział m.in. kandydaci do sejmiku województwa: Władysław Mańkut, Marcin Kulasek, Dagmara Ciesielska-Jasińska i Monika Falej, a także kandydaci do rady miasta: Krzysztof Kacprzycki, Bartłomiej Jasiński i Elżbieta Osenkowska. W akcji uczestniczył kandydat na Prezydenta Olsztyna Andrzej Ryński.

Działania wyborcze kandydatów SLD wspierali członkowie Federacji Młodych Socjaldemokratów: Grzegorz Gieda, Adrian Godlewski i Patryk Orłowski.

Kandydaci do samorządu wspólnie z Krzysztofem Gawkowskim namawiali olsztyniaków do pójścia na wybory 16 listopada i oddania głosu na listy Sojuszu.

Odbył się również briefing prasowy Sekretarza Generalnego SLD, na którym w obecności mediów, udzielił on poparcia kandydatom i odniósł się do dzisiejszych sondaży opublikowanych w lokalnej prasie.